PORADNIK PROJEKTANTA

KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH

Otrzymaj wyselekcjonowane informacje
dla Inżynierów i studentów

„Podstawą właściwej decyzji projektanta jest swoista erudycja konstrukcyjna, znajomość szerokiego wachlarza rozwiązań konstrukcyjnych, a nawet ściślej – chwytów konstrukcyjnych.”

Ekspert w dziedzinie projektowania żelbetu – prof. Starosolski

Niniejsza publikacja to zbiór rozwiązań obliczeniowych, dotyczących różnego rodzaju konstrukcji żelbetowych.
Dzięki temu poradnikowi:

Wszystkie rozwiązania zostały opracowane przez czołowych projektantów i jednocześnie dydaktyków akademickich, takich jak prof. Starosolski, Knauff czy prof. Halicka.

 

Warto pamiętać, że projektowanie konstrukcji żelbetowych to nie tylko „wklepywanie” danych potrzebnych do obliczeń. To duża odpowiedzialność. Musisz mieć pełną świadomość swojego działania.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny ebook PWN

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PWN. Wszelkie prawa zastrzeżone