Sapiens na zakupach

Nowa książka Piotra Buckiego już w sprzedaży!

  • Co wpływa na nasze zachowania konsumenckie?
  • Czy na pewno decydujemy?
  • Może żyjemy tylko iluzją, że decydujemy o sobie?

Chcesz wiedzieć, co wpływa na  nasze zachowania konsumenckie i czy na pewno decydujemy sami? A może żyjemy tylko iluzją, że decydujemy o sobie?
Pobierz darmowy fragment i bądź na bieżąco z aktualnymi badaniami na temat najnowszej wiedzy z obszaru ekonomii.

Otrzymujesz:

Kod rabatowy na zakupy
w księgarni PWN

Bezpłatny fragment publikacji

Kto nigdy nie wyszedł do sklepu po mleku, a wrócił z trzema bułkami, doniczką w kształcie wombata i alpaką na sznurku, niech pierwszy rzuci kartą kredytową. Jak kupujemy? Jak sprzedawać, by inni kupowali? Dlaczego przed półką sklepową dokonujemy takich, a nie innych wyborów? W tej doskonałej książce Piotr Bucki, z pomocą setek badań naukowych, odpowiada na te i wiele innych fascynujących pytań. Ostrzegam: po lekturze kupowanie masła już nigdy nie będzie takie samo. Ale zdecydowanie warto.

Dzięki książce dowiesz się:

To książka dla ciekawskiego i ciekawskiej Sapiens, którzy lubią się inspirować. Którzy oczekują niespodzianek, wiedzy, rzetelnych badań i którzy sami chcą wyciągać wnioski. A przede wszystkim to lektura dla tych, którzy chcą z wiedzą działać po swojemu. Brać, mieszać, recyklingować, eksperymentować, a nie bezrefleksyjnie kopiować. (…) Zebrałem to, czego dowiedziałem się o Sapiens na zakupach. Zakupach rozumianych szerzej niż wyjście do Żabki. Chciałem dowiedzieć się, co sprawia, że kupujemy. I tym, co zebrałem, chcę się podzielić.

1080x1080_Sapiens_spis-tresc

Sapiens na zakupach

  • Całościowe spojrzenie na zachowania konsumenta – przez pryzmat najnowszych badań.
  • Obnażenie słabości myślenia modelami rodem z klasycznej ekonomii, która jest piękna jako model teoretyczny, ale zupełnie nie sprawdza się w praktyce.
  • Przedstawienie źródeł zachowań konsumenckich związanych z emocjami i naszymi instynktami.
  • Zaprezentowanie praktycznych sposobów wdrażania wiedzy z badań w sprzedaży i marketingu.

O Autorze

Picture of Piotr Bucki

Piotr Bucki

Architekt, który woli projektować zdania niż budynki. Jest aktorem, który zrezygnował ze sceny teatralnej na rzecz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Jest psychologiem, który ciągle zadaje sobie pytanie „skąd wiem, to co wiem”. Gdy księgowa zapytała go o kod wykonywanego zawodu, bez wahania odpowiedział – nauczyciel. Od 20 lat uczy chętnych, jak lepiej komunikować, prezentować, pracować i poprawiać swój świat. Uczy na swoich zasadach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdza teorie w praktyce, pracując z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Napisał kilka książek, w tym bestsellerowy „Viral”. Współpracował jako dziennikarz z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 246 tysięcy razy. Od ponad 10 lat współpracuje z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na Uniwersytecie SWPS, SGH i AGH. Szkoli m.in. w Objectivity, Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Fot.
Damian Bartoszek

Patroni

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny ebook PWN

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PWN. Wszelkie prawa zastrzeżone