Sapiens na zakupach

Nowa książka Piotra Buckiego już w sprzedaży!

 • Co wpływa na nasze zachowania konsumenckie?
 • Czy na pewno decydujemy?
 • Może żyjemy tylko iluzją, że decydujemy o sobie?

Chcesz wiedzieć, co wpływa na  nasze zachowania konsumenckie i czy na pewno decydujemy sami? A może żyjemy tylko iluzją, że decydujemy o sobie?
Pobierz darmowy fragment i bądź na bieżąco z aktualnymi badaniami na temat najnowszej wiedzy z obszaru ekonomii.

Otrzymujesz:

Kod rabatowy na zakupy
w księgarni PWN

Bezpłatny fragment publikacji

Kto nigdy nie wyszedł do sklepu po mleku, a wrócił z trzema bułkami, doniczką w kształcie wombata i alpaką na sznurku, niech pierwszy rzuci kartą kredytową. Jak kupujemy? Jak sprzedawać, by inni kupowali? Dlaczego przed półką sklepową dokonujemy takich, a nie innych wyborów? W tej doskonałej książce Piotr Bucki, z pomocą setek badań naukowych, odpowiada na te i wiele innych fascynujących pytań. Ostrzegam: po lekturze kupowanie masła już nigdy nie będzie takie samo. Ale zdecydowanie warto.

Janina Bąk

Dzięki książce dowiesz się:

To książka dla ciekawskiego i ciekawskiej Sapiens, którzy lubią się inspirować. Którzy oczekują niespodzianek, wiedzy, rzetelnych badań i którzy sami chcą wyciągać wnioski. A przede wszystkim to lektura dla tych, którzy chcą z wiedzą działać po swojemu. Brać, mieszać, recyklingować, eksperymentować, a nie bezrefleksyjnie kopiować. (…) Zebrałem to, czego dowiedziałem się o Sapiens na zakupach. Zakupach rozumianych szerzej niż wyjście do Żabki. Chciałem dowiedzieć się, co sprawia, że kupujemy. I tym, co zebrałem, chcę się podzielić.

Od Autora
1080x1080_Sapiens_spis-tresc

Sapiens na zakupach

 • Całościowe spojrzenie na zachowania konsumenta – przez pryzmat najnowszych badań.
 • Obnażenie słabości myślenia modelami rodem z klasycznej ekonomii, która jest piękna jako model teoretyczny, ale zupełnie nie sprawdza się w praktyce.
 • Przedstawienie źródeł zachowań konsumenckich związanych z emocjami i naszymi instynktami.
 • Zaprezentowanie praktycznych sposobów wdrażania wiedzy z badań w sprzedaży i marketingu.

O Autorze

Piotr Bucki

Piotr Bucki

Architekt, który woli projektować zdania niż budynki. Jest aktorem, który zrezygnował ze sceny teatralnej na rzecz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Jest psychologiem, który ciągle zadaje sobie pytanie „skąd wiem, to co wiem”. Gdy księgowa zapytała go o kod wykonywanego zawodu, bez wahania odpowiedział – nauczyciel. Od 20 lat uczy chętnych, jak lepiej komunikować, prezentować, pracować i poprawiać swój świat. Uczy na swoich zasadach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdza teorie w praktyce, pracując z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Napisał kilka książek, w tym bestsellerowy „Viral”. Współpracował jako dziennikarz z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 246 tysięcy razy. Od ponad 10 lat współpracuje z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na Uniwersytecie SWPS, SGH i AGH. Szkoli m.in. w Objectivity, Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Fot.
Damian Bartoszek

Patroni

Pobierz fragment książki i odbierz rabat

  Zobacz więcej

  *pola obowiązkowe


  Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa

  Księgarnia internetowa PWN

  Twoje dane są chronione przez naszą Politykę Prywatności