Myślę, więc czytam!

Bądź na bieżąco 
z najnowszymi wydarzeniami 
i publikacjami PWN

Wydarzenia, wywiady, promocje, nowości

Zyskaj dostęp do zniżek, przedpremierowych dostępów i wydarzeń dla subskrybentów

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj informacje o najnowszych naukowych książkach, zniżkach, przedpremierowych dostępach i wydarzeniach dla subskrybentów.

bezpłatne e-booki

Będziesz mieć dostęp do przedpremierowych fragmentów książek. Już dziś pobierz bezpłatny e-book „Czy Google robi z nas głupców”.

najlepsze rabaty

Jako subskrybent naszego newslettera pierwszy zyskasz informację o wyprzedażach, promocjach. Będziesz otrzymywał najlepsze rabaty.

Dostęp do najnowszych publikacji naukowych
Rekomendacje ekspertów w dziedzinie nauki

Otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych publikacji naukowych, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę.

Specjalne oferty tylko dla subskrybentów

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi, dostępnymi wyłącznie dla subskrybentów naszego newslettera.

Dostęp do wartościowych materiałów edukacyjnych

Odkryj wyjątkowe artykuły oraz materiały edukacyjne, które staną się Twoim kluczem do rozwoju osobistego i zawodowego.

Zapisz się na nasz newsletter
Już dziś pobierz bezpłatny e-book „Czy Google robi z nas głupców”
FAQs

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące newslettera i książek naukowych, które uspokoją Twoje ewentualne obawy.

Aby rozpocząć subskrypcję naszego newslettera, wystarczy wpisać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie. Po zapisaniu się, będziesz otrzymywać regularne aktualizacje na temat naszych najnowszych publikacji naukowych.

Tak, subskrypcja naszego newslettera jest całkowicie bezpłatna. Nie pobieramy żadnych opłat za dostęp do naszych treści.

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji naszego newslettera, wystarczy kliknąć link do wypisania się, który znajdziesz na dole każdej otrzymanej wiadomości.

Tak, jeśli chcesz zmienić swoje dane kontaktowe, takie jak adres e-mail, wystarczy kliknąć link do aktualizacji danych, który znajdziesz na dole każdej otrzymanej wiadomości.

Obecnie nie, ale pracujemy nad tym. Dlatego tak ważne jest by zaznaczyć jaki obszar wiedzy Ciebie interesuje. W przyszłości chcemy udostępnić tą funkcję.

Oni już się zapisali
Mariusz Muller
Pasjonat czytania
Od kiedy zacząłem korzystać z Wydaje się, moja pasja czytelnicza ożyła na nowo. Zawsze jestem na bieżąco z najświeższymi informacjami i polecankami. Jedyny problem? Brak miejsca na półce na te wszystkie wspaniałe tytuły!
Marcin Wypych
Student
Jako student z ograniczonym budżetem, szukam informacji o promocjach na książki lub specjalnych ofertach dedykowanych subskrybentom. Subskrypcja newslettera Wydawnictwa naukowego, gdzie otrzymuję informację o aktualnych promocjach na podręczniki jest szczególnie dla mnie atrakcyjna.​
Małgosia Dobraczyńska-Oracz
Bibliotekarz
W mojej pracy dostęp do najnowszych informacji wydawniczych i literackich wydarzeń jest kluczowy. Jestem bibliotekarzem. Dzięki newsletterowi mam niezastąpione narzędzie do selekcji zbiorów książek oraz organizacji wydarzeń kulturalnych. To dla mnie niezbędny punkt odniesienia w codziennej pracy.
Roman Kiss-Orski
Pracownik naukowy
Newsletter PWN dostarcza informacji o najnowszych książkach i monografiach naukowych, które zostały opublikowane w danej dziedzinie, co jest pomocne dla mnie w poszerzaniu swojej wiedzy i inspiracji do dalszych badań. Polecam.
Wojciech Rzążewski
Wykładowca
Szukałem miejsca, w którym mógłbym otrzymywać informację o najnowszych publikacjach naukowych z dziedzin, które są istotne dla moich zainteresowań badawczych. To czego potrzebuję znalazłem w newsletterze wydawnictwa PWN
Roksana Lubicz
Łowczyni okazji
Wydaje się, znalazłam idealne źródło informacji o fascynujących książkach, promocjach i dodatkowych rabatach. Teraz mogę cieszyć się bogatymi zasobami biblioteki bez obaw o nadszarpnięcie portfela. To miejsce, które każdy miłośnik czytania powinien poznać!

Dołącz do naszego newslettera 
​

i pobierz bezpłatny fragment

Formularz centralny ebook PWN

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PWN. Wszelkie prawa zastrzeżone