IDEALNY PREZENT DLA CIEBIE I BLISKIEJ OSOBY!

JUŻ W SPRZEDAŻY

FASCYNUJĄCA FIZYKA

AUTORZY: Benjamin Bahr | Jörg Resag | Kristin Riebe

Jest to TRZECIA KSIĄŻKA z serii FASCYNUJĄCY ŚWIAT!

Zapraszamy na pełną odkryć podróż od tajemnic świata kwantowego po zorze polarne, od czarnych dziur po system GPS, od akceleratorów cząstek po wahadło Foucaulta – ta książka oferuje wciągającą podróż przez najbardziej ekscytujące i aktualne zagadnienia współczesnej fizyki!

Co otrzymasz po zapisaniu się?

Kod rabatowy, który będziesz mógł wykorzystać na zakup książki w księgarni internetowej PWN
Darmowy fragment publikacji wybrany przez redakcję
Dzięki książce dowiesz się:
Co jeszcze znajdziesz w środku książki?
Ponad 400 stron tekstu!
150 tematów z fizyki
9 rozdziałów!
Ilustrowane rozdziały ułatwiające czytanie
Zobacz spis treści:
POZNAJ AUTORÓW KSIĄŻKI:
Benjamin Bahr

Jest doktorem fizyki i prowadzi badania z zakresu pętlowej grawitacji kwantowej. W wolnym czasie uwielbia wyjaśniać zagadnienia fizyczne w zrozumiały dla wszystkich sposób. Swoją wiedzę prezentuje nawet w teatrze.

Jörg Resag

uzyskał doktorat w dziedzinie fizyki teoretycznej cząstek elementarnych i jest poczytnym autorem książek popularnonaukowych, znanym z przedstawiania treści naukowych w przystępny i obrazowy sposób, zarówno w książkach jak i w Internecie.

Kristin Riebe

Jest doktorem astrofizyki i doświadczoną graficzką. To ona zadbała o szczególną strukturę niniejszej publikacji, uzupełniając ją o zrozumiałe i fascynujące fotografie oraz materiały ilustracyjne.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny fragment

Formularz centralny ebook PWN

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PWN. Wszelkie prawa zastrzeżone