Sztuka skutecznego pisania

Jak tworzyć treści, które przyciągają uwagę

Autorzy: Todd Rogers | Jessica Lasky-Fink

Wypełniając formularz, otrzymasz:
Kod rabatowy

Na zakup publikacji w Księgarni Internetowej PWN

Darmowy fragment

Wybrany przez naszą redakcję

Powiadomienie o premierze

Jako pierwszy będziesz wiedział, że książka pojawiła się w Księgarni

Jak pisać, żeby zainteresować odbiorców i zachęcić ich do podjęcia działania?

Jessica Lasky-Fink i Todd Rogers, naukowcy z Harvardu, od lat prowadzą badania nad ludzkim zachowaniem i procesami poznawczymi.

Korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy z zakresu komunikacji, psychologii i nauk behawioralnych, stworzyli 6 zasad skutecznego pisania, dzięki którym twoje teksty będą nie tylko atrakcyjne, ale także przystępne i zrozumiałe dla czytelnika.

ŁADNIE pisze się w szkole.

W życiu trzeba pisać SKUTECZNIE.

Genialne! Zwięzły i mądry poradnik skutecznego pisania – w dodatku jedyny oparty na wynikach badań naukowych.

Absolutny hit! Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy komunikują się pisemnie.

Dzięki tej książce nie tylko zaczniesz lepiej pisać, ale też skuteczniej się komunikować. Autorzy pokazują, jak tworzyć teksty, które przyciągną uwagę czytelników. Żegnaj, sztuczna inteligencjo. Dzięki wskazówkom zawartym w tym poradniku każda nasza wiadomość będzie maksymalnie precyzyjna i zrozumiała dla czytelników.

Poznaj autorów książki:

Todd Rogers

Profesor polityki publicznej na Uniwersytecie Harvarda. Specjalizuje się w naukach behawioralnych. Jest współzałożycielem Analyst Institute i Everyday Labs. Jego artykuły ukazywały się między innymi w „New York Timesie”, „Los Angeles Timesie” i „Politico”.

Jessica Lasky-Fink

Uzyskała tytuł doktora w dziedzinie polityki publicznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Jest kierowniczką ds. badań w The People Lab, zespole badawczym w Kennedy School na Uniwersytecie Harvarda. W swoich badaniach skupia się na usprawnieniu realizacji programów i usług publicznych.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny fragment

Formularz centralny ebook PWN

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PWN. Wszelkie prawa zastrzeżone